W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Od dziś rusza kolejna edycja Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego

Zapraszamy mieszkańców naszego miasta do udziału w kolejnej edycji Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego, którego zgłoszone i wybrane w głosowaniu projekty będą realizowane w roku 2022.

Swoje wnioski i pomysły w ramach MBO 2022 można zgłaszać już od wtorku 1 czerwca przez ponad 6 tygodni, aż do 15 lipca. Formularze zgłoszenia projektu wraz z listami osób popierających dany projekt dostępne są w wersji elektronicznej na stronie internetowej miasta (https://www.mielec.pl/mielecki-budzet-obywatelski/)

Papierowe formularze wniosków do Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego można także odebrać w Urzędzie Miejskim przy ul. Żeromskiego 26 (pokój nr.1)

Aby złożyć swoją propozycje miejskiego działania lub przedsięwzięcia w ramach MBO należy wypełnić formularz wniosku, w którym nie tylko należy opisać swój pomysł oraz wskazać lokalizację, w jakiej będzie realizowany, lecz także w przybliżeniu podać koszt. Wycena realizacji nie musi być szczegółowa, a jedynie szacunkowa, ponieważ pracownicy Urzędu Miejskiego i miejskich instytucji po złożeniu wniosku zweryfikują te wartości zgodnie z obecnymi cenami rynkowymi lub innymi, podobnymi przedsięwzięciami.

Należy również pamiętać, że integralną częścią wniosku jest karta z listą poparcia pomysłu, którą muszą podpisać mieszkańcy Mielca. W przypadku projektów o charakterze lokalnym niezbędne jest co najmniej 25 podpisów, a dla projektów ogólnomiejskich 50 podpisów. Sam wnioskodawca nie może podpisać się w miejscu, przeznaczonym dla osób popierających, bo stanowiłoby to złamanie regulaminu Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego.

Wypełnione formularze należy przynieść osobiście lub przesłać poczta do Urzędu Miejskiego (ul. Żeromskiego 26) do 15 lipca, z dopiskiem „Mielecki Budżet Obywatelski”. Istnieje także możliwość przesłania skanów formularzy mailem na adres [email protected] W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości przy przygotowaniu wniosków można kontaktować się pracownikami Biura Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego, telefonicznie: 17 787 4112 (4113, 4114) lub mailowo: [email protected].

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa