W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Od poniedziałku zostaną wdrożone regularne kontrole w autobusach MKS

W związku z obowiązującym stanem epidemii Gmina Miejska Mielec i Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o. o. w Mielcu przypominają pasażerom o obowiązku zakrywania twarzy i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego podczas przejazdu autobusami komunikacji miejskiej.

Informujemy, że zgodnie z postanowieniami „Przepisów porządkowych związanych z gminnym, regularnym przewozem osób”, stanowiących Załącznik nr 1 do Uchwały nr IX/50/2011 Rady Miejskiej w Mielcu z dnia 8 kwietnia 2011 r. kierujący pojazdem: ma prawo odmówić przewozu osób nietrzeźwych, mogących zabrudzić innych pasażerów i pojazd, zachowujących się agresywnie, bądź stwarzających inne istotne zagrożenie dla pasażerów, a także  może wezwać w szczególnych przypadkach Policję bądź Straż Miejską, celem interwencji lub zjechać z trasy przejazdu do najbliższego komisariatu Policji lub Straży Miejskiej.

Począwszy od dnia 29.06.2020 r. (poniedziałek) zostaną wdrożone w autobusach MKS regularne kontrole, przeprowadzane przez mieszane zespoły kontrolerskie MKS Sp. z o. o. oraz funkcjonariuszy Straży Miejskiej, mające na celu skuteczne wyegzekwowanie od pasażerów obowiązku zakrywania nosa i twarzy w pojazdach komunikacji miejskiej.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa