W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Odbudowa mostu przez rzekę Babulówkę dobiega końca

Trwa odbudowa mostu przez rzekę Babulówkę w miejscowości Dębiaki. Powiat Mielecki uzyskał dofinansowanie na realizację tej inwestycji.

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji w kwietniu przyznał promesy na realizację zadań
z zakresu usuwania skutków klęsk żywiołowych. Do Powiatu Mieleckiego trafiło wsparcie w kwocie 540 tys. zł. Dofinansowanie przeznaczone jest na odbudowę infrastruktury zniszczonej w wyniku zdarzeń noszących znamiona klęski żywiołowej w latach 2013-2015.

 

 

Dzięki pozyskanym przez samorząd Powiatu Mieleckiego środkom, renowacja mostu przez rzekę Babulówkę w ciągu drogi powiatowej Tuszów Narodowy- Sarnów – Ostrowy Baranowskie w miejscowości Dębiaki jest już niemal na ukończeniu.

– W tej chwili odbudowa obiektu zbliża się ku końcowi. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem, więc niedługo most zostanie oddany do użytku mieszkańców i kierowców – powiedział starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła tuż po wizytacji na miejscu odbudowy mostu.

Wykonawcą wyłonionym w drodze przetargu została firma FPHU REMOST Józef Siry i wspólnicy sp.j., 39-200 Dębica. Całkowity koszt inwestycji to 688 556,53 zł 

 

980027474

 

2026308133

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa