W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Odpowie za niestosowanie się do zasad kwarantanny

Wysoka grzywna może grozić mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiego, który zlekceważył zasady kwarantanny domowej. Mężczyzny nie było w domu podczas wczorajszej kontroli policjantów. Po około godzinie zadzwonił do funkcjonariuszy z informacją, że już wrócił.

W sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające. Policjanci codziennie realizują zadania związane ze sprawdzaniem osób przebywających w kwarantannach domowych. Jak dotychczas mieszkańcy wykazywali się odpowiedzialnością i stosowali się do obowiązujących zaleceń.

Niestety wczorajsza kontrola funkcjonariuszy u mieszkańca powiatu kolbuszowskiego, pokazała, że nie wszyscy przestrzegają obowiązujących zaleceń. Kiedy policjanci po południu podjechali pod dom mężczyzny i skontaktowali się z nim telefonicznie, oświadczył, że zaraz wyjdzie i rozłączył się. Niestety się nie pojawił, ani też nie odpowiadał na telefony policjantów. Funkcjonariusze zgłosili fakt dyżurnemu i realizowali dalsze czynności. Godzinę później mężczyzna zadzwonił do funkcjonariuszy i poinformował, że jest już w domu, a wcześniej był u sąsiada. Funkcjonariusze o zdarzeniu powiadomili służby sanitarne. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Policjanci przypominają, że za niestosowanie się do zasad kwarantanny grozi grzywna. Należy również pamiętać, że brak odpowiedzialności w przestrzeganiu kwarantanny może przede wszystkim skutkować rozprzestrzenianiem się epidemii.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

1 Komentarzy

Bartex 24 marca 2020 (wtorek) at 15:57

Baran zamiast powiedzieć że spał i nie mógł telefonu odebrać to przyznał się że był poza domem. Bez komentarza, jak jest głupi to niech ponosi konsekwencje!

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa