W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Odpowie za znieważenie policjantki

Zarzut znieważenia funkcjonariusza publicznego usłyszał 30-letni mieszkaniec Katowic. W trakcie meczu piłkarskiego rozgrywanego na mieleckim stadionie splunął w kierunku policjantki i kierował pod jej adresem wulgaryzmy.

Grozi mu za to do roku pozbawienia wolności.
W czasie meczu drużyn piłkarskich Stal Mielec – GKS Katowice policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Katowic. Mężczyzna przechodząc obok szyku policjantów splunął w kierunku twarzy policjantki, po czym skierował w jej stronę wulgarne słowa, obrażając ją.

 

Mężczyzna został doprowadzony do budynku komendy i poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Urządzenie wykazało ponad 2,5 promila. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu policjanci przedstawili podejrzanemu zarzut znieważenia funkcjonariusza publicznego. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Tłumaczył, że zrobił to, ponieważ był bardzo pijany.

Za znieważenie funkcjonariusza publicznego podczas pełnienia obowiązków służbowych grozi kara pozbawienia lub ograniczenia wolności do roku. 30-letni mieszkaniec Katowic zwrócił się z wnioskiem o dobrowolne poddanie się karze.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa