W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Majdan Królewski, którzy posiadali przy sobie marihuanę. Mężczyźni wraz ze znajomymi siedzieli w zaparkowanym na uboczu samochodzie.

W trakcie czynności okazało się, że jeden z nich miał w kieszeni woreczek z marihuaną, a drugi próbował schować narkotyki pod siedzeniem.

Policjanci z wydziału kryminalnego podjęli w sobotę interwencję wobec siedzących w samochodzie czterech mężczyzn. Znajdowali się oni w samochodzie osobowym marki Opel, zaparkowanym w rejonie zajezdni w Hucie Komorowskiej. Funkcjonariusze wylegitymowali znajdujących się w pojeździe czterech mieszkańców gminy Majdan Królewski w wieku od 26 do 37 lat.

W trakcie czynności mężczyźni zachowywali się nerwowo. Jeden z nich, 31-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski, w trakcie interwencji wyciągnął z kieszeni mały woreczek z suszem roślinnym i włożył go pod siedzenie w samochodzie, co nie umknęło uwadze policjantów. Drugi, 35-latek miał w kieszeni kurki woreczek strunowy także z suszem roślinnym.

35 i 31-latek zostali zatrzymani i doprowadzeni do komendy. Policjanci przebadali narkotestem zabezpieczony susz, który potwierdził, że to marihuana. Po wykonaniu niezbędnych czynności, mężczyźni zostali zwolnieni.

W sprawie trwają dalsze czynności. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dzień Otwarty Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt [FOTO]

Wiadomości Mielec

Wakacyjny Kiermasz Książek

Wiadomości Mielec

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa