W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Odpowiedzą za przejażdżkę po boisku szkolnym

Dwaj mieszkańcy gminy Niwiska odpowiedzą za zniszczenie boiska szkolnego. Młodzi mężczyźni wjechali samochodami na płytę boiska.

Przejażdżka szybko się skończyła, bo jeden z nich ugrzązł w murawie. Zniszczenia, jakie spowodowali, oszacowano wstępnie na kwotę 7 tys. złotych.

Zgłoszenie dotyczące zniszczeniu boiska szkolnego w Niwiskach wpłynęło do kolbuszowskiej jednostki w miniony czwartek. Policjanci interweniujący na miejscu zdarzenia potwierdzili, że na boisku znajdują się ślady opon kilku pojazdów, które spowodowały m.in. zniszczenia murawy. Wstępnie straty oszacowano na kwotę 7 tys. złotych.

Policjanci z wydziału kryminalnego kolbuszowskiej jednostki, jeszcze tego samego dnia, ustalili, że związek z tym zdarzeniem mogą mieć dwaj mieszkańcy gminy Niwiska. Funkcjonariusze dotarli do 20-latka i jego 23-letniego kolegi. Obydwaj przyznali, że kilka dni wcześniej pojechali dwoma samochodami marki Audi w rejon boiska szkolnego. Tam najpierw 20-latek wjechał swoim audi na płytę, a za nim na boisko wjechało drugie audi, którym kierował drugi z chłopaków. Pierwszy z nich ugrzązł w murawie. Młodzi mężczyźni wezwali na pomoc znajomego, który traktorem próbował wyciągnąć samochód. Po bezskutecznych próbach, na miejsce przyjechał inny znajomy, któremu udało się wyciągnął audi z murawy.

W sprawie prowadzone jest postępowanie. Mężczyźni odpowiedzą za zniszczenie mienia.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa