W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Odpowiedzą za zniszczenie ambony myśliwskiej

Policjanci ustalili sprawców uszkodzenia ambony myśliwskiej w Kolbuszowej Dolnej. Młodzi chłopcy w wieku od 16 do 17 lat przewrócili ambonę, a następnie ją podpalili. Do zdarzenia doszło w połowie stycznia. Policjanci przypominają, że osoby, które ukończyły 17 lat odpowiadają jak dorośli.

Na początku lutego br. policja została powiadomiona o uszkodzeniu ambony myśliwskiej w Kolbuszowej Dolnej. Ambona został przewrócona i spalona. Do zdarzenia miało dojść w połowie stycznia br. Zawiadomienie w tej sprawie złożył łowczy z koła łowieckiego. Wartość ambony oszacowano na ponad 600 zł.
Policjanci z wydziału kryminalnego kolbuszowskiej jednostki ustalili, że związek z tym zdarzeniem mogą mieć czterej chłopcy w wieku od 16 do 17 lat, mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego. Podczas rozmowy  przyznali się oni do zniszczenia ambony.

Policjanci przypominają, że osoba, która ukończyła 17 lat odpowiada za swoje czyny jak  dorosły, sprawą małoletnich zajmie się sąd rodzinny. W sprawie trwają dalsze czynności.

Zdjęcie poglądowe
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa