16 lutego 2019 (sobota) - 7:17
Slider
Image default
Galerie

Odprawa roczna mieleckich policjantów [FOTO]

W Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu odbyła się roczna narada służbowa podsumowująca pracę mieleckich policjantów w 2017 roku.

W spotkaniu udział wzięli I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji, zaproszeni goście oraz przedstawiciele wszystkich pionów i komórek organizacyjnych mieleckiej komendy.
W spotkaniu podsumowującym ubiegły rok oprócz kierownictwa mieleckiej komendy udział wzięli I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Zbigniew Sowa, Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła, Zastępca Prezydenta Miasta Jan Myśliwiec, Prokurator Małgorzata Dobosz-Słąba, Prezes Sądu Rejonowego Grzegorz Król, Komendant Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Stanisław Rączka, Komendant Straży Miejskiej oraz policjanci i policjantki.

Naradę rozpoczął I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu mł. insp. Andrzej Swół, który przywitał zaproszonych gości i przedstawił jej program. W swoim wystąpieniu komendant omówił wyniki pracy mieleckiej Policji za 2017 rok oraz przedstawił zamierzenia na rok bieżący.

Następnie głos zabierali zaproszeni goście. Zarówno starosta jak i zastępca prezydent podkreślali chęć i gotowość do współpracy. Przedstawiciele Straży Pożarnej oraz prokuratury bardzo pozytywnie ocenili współpracę z mielecką Policją. Docenili dobre wyniki pracy mieleckich funkcjonariuszy i pogratulowali osiągnięć.

Podsumowując odprawę głos zabrał insp. Zbigniew Sowa. Zwrócił uwagę na osiągnięcia mieleckiej jednostki, które przyczyniły się do bardzo wysokiej oceny województwa podkarpackiego na tle naszego kraju. Zaapelował o dalsze zaangażowanie policjantów oraz przypomniał priorytety, którymi należy kierować się w walce z przestępstwami najbardziej uciążliwymi dla społeczności lokalnej. Zwrócił również uwagę na szczególną troskę funkcjonariuszy o bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Komendant mieleckiej jednostki podziękował policjantom za trud wkładany w codzienną służbę. Życząc wszystkim funkcjonariuszom satysfakcji z wykonywanej pracy i dziękując zaproszonym gościom za współpracę zakończył spotkanie.

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości

Zaloguj się

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja