W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Odszedł od nas dr Bogusław Warzecha

Dziś odszedł od nas doktor Bogusław Warzecha – lekarz który w ciągu swojej wieloletniej praktyki pomógł wielu ludziom. W związku z jego śmiercią publikujemy kilka zdań po krótce opisujących jego życie i przebieg kariery zawodowej.

WARZECHA BOGUSŁAW ROMAN urodził się w Mielcu, 10 sierpnia 1959 r.Ukończył I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Konarskiego zdając maturę w 1978 r. Studiował na Wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi i w 1985 r. uzyskał tytuł lekarza medycyny.

W latach 1985-1991 pracował jako lekarz w kilku jednostkach wojskowych, a w latach 1991-1996 był lekarzem 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku w stopniu komandora podporucznika. Od 1996 r. pełni funkcję ordynatora Oddziału Płucnego Szpitala Powiatowego (Rejonowego) w Mielcu. Uzyskał specjalizacje: I stopnia (1991) i II stopnia z zakresu chorób płuc (1993) oraz I stopnia z zakresu chorób wewnętrznych (1998). Pod jego kierunkiem trzech lekarzy uzyskało specjalizacje – jeden I stopnia i dwóch – II stopnia. W 2002 r. ukończył studia podyplomowe „Planowanie i zarządzanie w ochronie zdrowia”. Kierował przeniesieniem oddziału z budynku przy ul. E. Biernackiego do nowego skrzydła Szpitala Powiatowego przy ul. S. Żeromskiego i organizował jego funkcjonowanie w nowej siedzibie.

Należał do Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Polskiego Towarzystwa Ftyzjopneumonologicznego i Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Uczestniczył w wielu krajowych konferencjach i seminariach specjalistycznych.

Był członkiem Polskiego Związku Łowieckiego – Koło „Ponowa” w Chorzelowie oraz członkiem Związku Hodowców Koni. Hodował konie w Brzyściu k/Mielca. Wyróżniony wojskowymi odznaczeniami resortowymi i Brązowym Medalem Zasługi Łowieckiej.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielec w Rankingu Gmin Podkarpacia 2023 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Seniorzy na scenie w Gminie Tuszów Narodowy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Driftował fordem bez prawa jazdy po śniegu

Wiadomości Mielec

13 komentarzy

kuba 9 grudnia 2018 (niedziela) at 21:43

Taki wspaniały człowiek. .Dziękuje mu za wszelkie dobro które uczynił mi i mojej rodzinie , Niech spoczywa w Bogu. Wyrazy współczucia dla Rodziny

Odpowiedz
KUBA 9 grudnia 2018 (niedziela) at 21:44

niech spoczywa w Bogu. Cudowny człowiek . Dziękuje mu za wszelkie dobro

Odpowiedz
Ewa 9 grudnia 2018 (niedziela) at 22:36

Ogromną strata. Kondolencje dla rodziny.

Odpowiedz
Piotr 9 grudnia 2018 (niedziela) at 23:05

Znając szpital to mu za bardzo nie pomogli…

Odpowiedz
lidka 11 grudnia 2018 (wtorek) at 08:19

A co ty na ten temat wiesz kto i kiedy komu pomógł. w szpitalu nie umał wiec nie pieprz.

Odpowiedz
Urszula 9 grudnia 2018 (niedziela) at 23:43

Taki dobry czlowiek i lekarz.Tyle dobrego dla mnie zrobił.Wyrazy wspóczucia dla rodziny ,bliskich i wspópracowników.Żal serce ściska.Niech odpoczywa w spokju.

Odpowiedz
Marek 10 grudnia 2018 (poniedziałek) at 10:50

Kondolencje dla rodziny i bliskich. Teraz jak go braknie to nie wiem czy oddziału nie zamkną. Gdzie znajdą takiego specjalistę? Lekarz z powołania, który nikomu nie odmawiał przyjęcia. Zawsze był dla ludzi. Tyle osób zawdzięcza mu życie.Wielka strata.

Odpowiedz
Marcin 10 grudnia 2018 (poniedziałek) at 11:23

Taka strata. Kondolencje dla rodziny i bliskich. Lekarz z powołania, który był dla ludzi. Dziękuje za wszystko co dla nas zrobił. Nie wiem co teraz będzie z oddziałem. Gdzie znajdą takiego specjalistę?

Odpowiedz
Władysław 10 grudnia 2018 (poniedziałek) at 11:26

Nie zdążyłem podziękować mu za opiekę nad moim bratem, który zmarł. Teraz on mu sam podziękuje. Wyrazy współczucia dla rodziny

Odpowiedz
Jurek 10 grudnia 2018 (poniedziałek) at 15:23

Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i bliskich. Jakże ciężko żegnać tak bardzo przedwcześnie kolegę, który jeszcze niedawno tryskał zdrowiem i humorem. Cześć Jego pamięci.

Odpowiedz
Bogusława 10 grudnia 2018 (poniedziałek) at 21:32

To przykra wiadomość. Troskliwie opiekował się moją mamą w ciężkiej chorobie. Bardzo Go lubiła i do dziś miło wspomina. Nawet nie wiem jak Jej powiedzieć o odejściu Jej ulubionego doktora. Niech odpoczywa w pokoju (*) (*) (*)

Odpowiedz
Krystyna 10 grudnia 2018 (poniedziałek) at 23:12

Wspaniały człowiek , super kolega , tak wielu ludziom pomógł . Pan Bóg Go potrzebował . Nam pozostał wielki żal . Spoczywaj w spokoju !!!!

Odpowiedz
Ewa 12 grudnia 2018 (środa) at 23:52

Całe życie zawodowe był oddany ludziom-on zwyczajnie kochał ludzi-i tych chorych i tych , z którymi pracował – dlaczego
to musiało się stać-dlaczego!! dlaczego!!
Doktorze-zarażałeś życzliwością ,dobrocią ,,optymizmem, poczuciem humoru i pracowitością i nigdy nie tworzyłeś dystansu między sobą ,a resztą personelu ,zawsze miałeś gest i byłeś człowiekiem honoru-Twoja bezinteresowność powinna być wzorem dla wielu.
NIGDY NIE ZAPOMNIMY

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa