W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Oferta pracy – Pracownik produkcji

Szukasz pracy w Mielcu? Sprawdź poniższą ofertę!

Mielec, Podkarpackie | Praca tymczasowa

LokalizacjaMielec, Podkarpackie
Opublikowana2022-05-19
Ważna do2022-06-18
Nr ref.PPL/097/MKO
BranżaProdukcja
EtatPraca tymczasowa

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz w Mielcu
  • Umowa o pracę
  • Pierwsza podwyżka już po 3 miesiącach!
  • Wolne weekendy
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Pakiet ManpowerGroup Premium (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kupony zniżkowe)
  • Możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji, wdrożenia do pracy i zatrudnienia
  • Transport z miejscowości: Zabrnie, Stara Jastrząbka, Sędziszów Małopolski, Nowa Dęba, Dębica, Dulcza Wielka, Tarnobrzeg, Staszów oraz Szczucin

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Zdolności manualne
  • Nie wymagamy doświadczenia! Wiemy, że wszystkiego Cię nauczymy!

Zadania:

  • Składanie i montaż wiązek elektrycznych

Zainteresowany? Aplikuj zostawiając nam swój kontakt, a oddzwonimy i umówimy się na spotkanie rekrutacyjne.

Miejsce pracy: Mielec

Nr Ref.: PPL/097/MKO

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dlaczego nie pójdę wybierać Klimka lub Swoła [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Krzysztof Węgrzyn solidnym kandydatem na Wójta Gminy Mielec

Teslą jechał 118 km/h przez Tuszymę

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa