W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Oferta supermarketu E.Leclerc na Święto Zmarłych

Oferta supermarketu E. Leclerc na Święto Zmarłych Jak co roku zbliża się ten czas, w którym swoje myśli szczególnie kierujemy do naszych bliskich, których nie ma już z nami.

Zgodnie z wielowiekową tradycją 1 listopada odwiedzimy groby najbliższych oraz przyjaciół i jako symbol pamięci pozostawimy kwiaty oraz zapalimy znicz. Co roku w ofercie sklepów można odnaleźć mnóstwo rodzajów zniczy.

Od tradycyjnych w stonowanych kolorach po nieco bardziej ekstrawaganckie w odcieniach fioletu czy też niebieskie. Jednak nie tylko kolory mogą wyróżnić znicze, ale także ich kształty. W ofercie E. Leclerc znaleźć można także wkłady do zniczy, co jest wygodnym i ekologicznym rozwiązaniem. Tradycyjnie na groby zanosimy kwiaty. Najczęściej są to kolorowe chryzantemy. Dobrym rozwiązaniem jest zakup sztucznych kwiatów – przetrwają każdą, nawet najbardziej kapryśną pogodę i będą długo wyglądać na świeże.

W ofercie E. Leclerc znajdują się zarówno pojedyncze gałązki do tworzenia własnych kompozycji, jak i gotowe wiązanki.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Galerii Navigator

Wiadomości Mielec

Swetry jako must-have w kobiecej garderobie

Wiadomości Mielec

Zagraj w kosza w Galerii Navigator i wygraj elementy wyprawki szkolnej!

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa