W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Oferta supermarketu E.Leclerc na Święto Zmarłych

Oferta supermarketu E. Leclerc na Święto Zmarłych Jak co roku zbliża się ten czas, w którym swoje myśli szczególnie kierujemy do naszych bliskich, których nie ma już z nami.

Zgodnie z wielowiekową tradycją 1 listopada odwiedzimy groby najbliższych oraz przyjaciół i jako symbol pamięci pozostawimy kwiaty oraz zapalimy znicz. Co roku w ofercie sklepów można odnaleźć mnóstwo rodzajów zniczy.

Od tradycyjnych w stonowanych kolorach po nieco bardziej ekstrawaganckie w odcieniach fioletu czy też niebieskie. Jednak nie tylko kolory mogą wyróżnić znicze, ale także ich kształty. W ofercie E. Leclerc znaleźć można także wkłady do zniczy, co jest wygodnym i ekologicznym rozwiązaniem. Tradycyjnie na groby zanosimy kwiaty. Najczęściej są to kolorowe chryzantemy. Dobrym rozwiązaniem jest zakup sztucznych kwiatów – przetrwają każdą, nawet najbardziej kapryśną pogodę i będą długo wyglądać na świeże.

W ofercie E. Leclerc znajdują się zarówno pojedyncze gałązki do tworzenia własnych kompozycji, jak i gotowe wiązanki.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa