W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Historia Informacje

Oficjalne nadanie imienia Ś.P. Daniela Kozdęby rondu na ul. Witosa [FOTO]

W trzecią rocznicę śmierci Daniela Kozdęby, Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski wraz ze swoimi Zastępcami Adrianą Miłoś i Pawłem Pazdanem, a także Przewodniczącym Rady Powiatu Mieleckiego Markiem Paprockim, spotkali się z rodziną byłego Prezydenta Mielca. Spotkanie było przede wszystkim okazją do rozmowy i wspomnień o byłym Prezydencie, którego mottem było „Zawsze blisko ludzi”.

Przy okazji wczorajszego spotkania, odbyło się symboliczne odsłonięcie tablicy z nowo nadanym imieniem Daniela Kozdęby na rondzie wzdłuż ulicy Witosa. Dzięki uchwale Rady Miejskiej w Mielcu, w ten właśnie sposób, za całokształt dokonań uhonorowano i upamiętniono śp. Daniela Kozdębę. W związku z tym wydarzeniem Prezydent Mielca wręczył rodzicom oraz żonie zmarłego pamiątkowe grawertony.

Następnie, mieleccy samorządowcy i przedstawiciele ugrupowania Razem dla Ziemi Mieleckiej wraz rodziną śp. Daniela Kozdęby złożyli wiązanki oraz zapalili znicze na jego grobie na Cmentarzu Komunalnym w Mielcu.

Daniel Kozdęba został wybrany na prezydenta miasta Mielca na kadencję 2014-2018. Jego prezydenturę przerwała ciężka choroba, z którą Prezydent Daniel Kozdęba walczył dzielnie, do końca wierząc w jej pokonanie.

Śp. Daniel Kozdęba zmarł 28 lutego 2018 roku.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpieczne Wakacje – działania policjantów

Wiadomości Mielec

Mali Rzeszowiacy na Jarmarku Ludowym

Wiadomości Mielec

Mielczanin Roku 2023 według czytelników Korso

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa