W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

Ognisko klubu Seniora „Złota Jesień”

W jeszcze letnie, czwartkowe popołudnie, 20 września, najstarszy z Klubów Seniora istniejący w naszym mieście a działający w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13a, uczestniczył w ognisku, jakie dla swoich członków zorganizował klubowy Zarząd.

Piękna sceneria ogniska, obecność klubowiczów i gości, wiele atrakcji przygotowanych przez Zarząd klubu z Panią Marią Świątek na czele i opiekunką z ramienia MSM panią Teresą Kubik – to wszystko sprawiło że był to niezapomniany dzień dla Seniorów, którzy po wakacyjnej przerwie wznowili swoje cykliczne spotkania.


Na ognisku wszyscy delektowali się przysmakami z grilla oraz pysznymi potrawami przygotowanymi przez panie z klubu. Podczas spotkania dużą atrakcją stało się wspólne śpiewanie piosenek biesiadnych do gitarowego akompaniamentu jednego z przybyłych gości. Kto miał ochotę mógł pospacerować sobie po terenie, na którym odbywało się ognisko lub nawet po lesie. Licznie zebrani Seniorzy oddawali się wspólnym tańcom.
Pogoda i pozytywne nastroje Seniorów sprzyjały wspólnemu biesiadowaniu- seniorzy z niechęcią, późnym wieczorem wracali do domów i wspólnie stwierdzili że było to niezapomniane rozpoczęcie kolejnego sezonu ich spotkań.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa