W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Ogólnopolski bieg w Radomyślu Wielkim

15 lipca (sobota) w ramach Dni Radomyśla Wielkiego odbędzie się 37. Ogólnopolski Bieg Radomyski im. Jacka Kozioła.

Zawody rozpoczną się o godzinie 9.00 na stadionie Radomyślanki. W biegu głównym na dystansie 10 km mogą rywalizować kobiety i mężczyźni od 18. roku życia, którzy posiadają aktualne zaświadczenie lekarskie zezwalające na start (zawodnicy od 16. roku życia, aby przystąpić do biegu będą musieli okazać pisemną zgodę rodziców).

Trasa biegu prowadzić będzie ze stadionu ul. Rolną do Pnia, Jam i z powrotem na stadion. W czasie zawodów na tym odcinku drogi będą ograniczenia w ruchu ulicznym. Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów organizatorzy z ogniska TKKF Szarotka działającego przy SCKiB w Radomyślu Wielkim przeprowadzą bieg na 1000 metrów.

Najlepsi biegacze otrzymają nagrody rzeczowe. Zapisy do Biegu Radomyskiego przyjmowane są do 12 lipca na załączonych kartach uczestnictwa oraz dodatkowo w dniu zawodów w biurze na stadionie, które czynne będzie od godz. 8.30.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku wśród kobiet triumfowała Katarzyna Albrycht z Krościenka Wyżnego, a wśród mężczyzn Bogdan Dziuba ze Stalowej Woli. Kilometrowy bieg dla gimnazjalistów wygrał Mateusz Ryczek, a w gronie uczniów szkół podstawowych najlepszy był Jakub Turosz.

Karta zgłoszenia do Biegu Radomyskiego na 10 km 2017

Regulamin Biegu na 10 km 2017

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecka Strefa Kibica

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na meczach reprezentacji swoich państw

Wiadomości Mielec

ZSP Ruda – czwarta drużyna w województwie

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa