W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Dom Kultury Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu uprzejmie informuje, że w dniach od 23 do 26 marca 2021 roku odbędą się Eliminacje Wstępne 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla powiatu mieleckiego.

Konkurs odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i przy wsparciu finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Kategorie konkursowe to: recytacja, teatr jednego aktora oraz poezja śpiewana.Z uwagi na fakt, że domy kultury pozostają zamknięte, o indywidualnym terminie przesłuchań każdego z biorących udział w konkursie poinformujemy mailowo bądź telefonicznie, a werdykt jury zostanie ogłoszony wyłącznie online na profilu FB DK SCK w Mielcu oraz na stronie internetowej instytucji. W załączniku dodajemy pismo przewodnie organizatora, karty zgłoszenia, klauzulę RODO oraz regulamin konkursu, z którym należy się dokładnie zapoznać.

Prawidłowo wypełnione karty zgłoszeń należy dostarczyć mailowo na adres: [email protected] do dnia 19 marca.

http://www.kultura.mielec.pl/aktualnosc-95-66_ogolnopolski_konkurs_recytatorski.html

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Most gotowy w Dulczy Wielkiej

Wiadomości Mielec

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa