W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny

Już 15 marca odbędzie się powiatowy finał Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Mielcu zaplanował powiatowy finał konkursu na środę, 15 marca, w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu. Wydarzenie, podobnie jak w latach ubiegłych, zostało objęte Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka, który ufunduje część nagród dla laureatów.

Do organizatora konkursu w tym roku wpłynęło aż 148 prac przygotowanych przez mieszkańców powiatu mieleckiego. Najwięcej, bo aż 64 prace, nadesłali uczniowie klas I-IV. Kolejne 41 dzieł plastycznych przygotowali uczniowie klas V-VIII, a 31 – przedszkolaki. Do konkursu zgłoszono także dziewięć prac wykonanych przez uczniów szkół ponadpodstawowych i trzy z kategorii dorosłych. Komisja konkursowa wybrała już laureatów poszczególnych miejsc i wyróżnień i to właśnie im w środę, 15 marca, przekaże nagrody.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpieczne Wakacje – działania policjantów

Wiadomości Mielec

Mali Rzeszowiacy na Jarmarku Ludowym

Wiadomości Mielec

Mielczanin Roku 2023 według czytelników Korso

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa