W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Galerie Materiały video Sport

Ogólnopolskie Biegi Uliczne Mielec 2019 [FOTO, VIDEO]

Adam Czerwiński i Valentyna Kiliarska zwycięzcami biegu głównego na 3 km 25. Ogólnopolskich Biegów Ulicznych!

Kilkaset osób wzięło udział w kolejnych zawodach sportowych organizowanych przez Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec, które odbyły się na stadionie miejskim i w jego okolicach.

Punktację drużynową szkół podstawowych wygrała Szkoła Podstawowa nr 11, przed Szkołą Podstawową nr 3 i Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Mielcu

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu zwyciężyło w punktacji szkół średnich. Drugie miejsce zajęło II LO w Mielcu, a trzecie ZST w Mielcu.
Zwycięskie szóstki w poszczególnych kategorii wiekowych:
Dziewczęta:
rocznik 2011/2012
1 Sudoł Milena SP 2 Nowa Dęba
2 Nikodem Wiktoria SP 3 Mielec
3 Włoszczyna Ola SP 7 Mielec
4 Andrusiewicz Maria MKS Stal Nowa Dęba
5 Wąż Aleksandra SP 9 Mielec
6 Korzeń Patrycja SP 3 Mielec
rocznik 2009/2010
1 Zięba Karolina MKS Stal Nowa Dęba
2 Dobrowolska Laura MKS Stal Nowa Dęba
3 Reichert Weronika PSP 2 Rudnik nad Sanem
4 Śliż Wiktoria SP 8 Mielec
5 Winiarz Milena SP 6 Mielec
6 Totka Karolina SP 3 Mielec
rocznik 2007/2008
1 Ptak Martyna SP 11 Mielec
2 Jacher Natalia SP 6 Mielec
3 Tittinger Maja CWKS Resovia Rzeszów
4 Tomala Natalia SP 6 Mielec
5 Machnik Weronika SP 3 Mielec
6 Dolot Milena SP 1 Mielec
rocznik 2005/2006
1 Wal Olga SP 6 Mielec
2 Wal Martyna SP 6 Mielec
3 Balawajder Wiktoria SP 9 Mielec
4 Grzelak Aleksandra SP Jaślany
5 Jaskot Emilia MKS Stal Nowa Dęba
6 Mądziel Nikola SP Izbiska
rocznik 2004
1 Świętek Aleksandra I LO Mielec
2 Puk Victoria MKS Stal Nowa Dęba
3 Urbańska Gabriela MKS Stal Nowa Dęba
4 Gaweł Martyna II LO Mielec
5 Małaszewicz Julia ZST Mielec
6 Molek Oliwia I LO Mielec

Chłopcy:
rocznik 2011/2012
1 Ziobroń Adam SP 2 Mielec
2 Zboch Antonik SP 9 Mielec
3 Szrom Jakub SP 3 Mielec
4 Dusza Erwin NSP Mielec
5 Gros Gabriel SP 3 Mielec
6 Klimek Oliwier SP 11 Mielec
rocznik 2009/2010
1 Ziobroń Emil MSPMS Piłkarskie Nadzieje
2 Kilian Rafał SP 3 Mielec
3 Nowak Szymon APPN Mielec
4 Wójcik Jan SP 8 Mielec
5 Szady Nikodem MSPMS Piłkarskie Nadzieje
6 Gorazd Kacper SP 11 Mielec
rocznik 2007/2008
1 Cetnar Alex SMS Mielec
2 Łączak Kacper MSPMS Mielec
3 Puzio Maciej MKS Stal Nowa Dęba
4 Szady Maksymilian MSPMS Piłkarskie Nadzieje
5 Kopeć Kamil MKS Stal Nowa Dęba
6 Partosz Norbert MSPMS Piłkarskie Nadzieje
rocznik 2005/2006
1 Kamiński Daniel Ekonomik Mielec
2 Augustyn Michał SP Tuszów Narodowy
3 Jazdan Rajabin SP 11 Mielec
4 Dragan Dawid SP 3 Mielec
5 Kapinos Bartosz SP Wadowice Górne
6 Król Paweł SP 8 Mielec
rocznik 2004
1 Molek Mateusz II LO Mielec
2 Knap Jakub I LO Mielec
3 Szyler Tymon II LO Mielec
4 Korczewski Igor I LO Mielec
5 Róg Jakub ZSE Mielec
6 Szpigiel Mikołaj Trzciana

Wyniki OPEN: https://timekeeper.pl/wp-content/uploads/OPEN-77.pdf
Wyniki – kategorie wiekowe https://timekeeper.pl/wp-content/uploads/Kat.wiek_.pdf

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa