W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Sport

Ogólnopolskie Biegi Uliczne, Mielec

Pobiegnij dla Piotra!

Fundacja PKO Banku Polskiego zaprasza do przyłączenia się do akcji charytatywnej „biegnę dla Piotra” organizowanej podczas 23. Ogólnopolskich Biegów Ulicznych w Mielcu.

Biorąc udział w 23. Ogólnopolskich Biegach Ulicznych, które odbędą się w piątek 29 września 2017 r. w Mielcu, będzie można pomóc 38-letniemu Piotrowi. Mężczyzna uległ wypadkowi komunikacyjnemu i doznał ciężkich obrażeń ciała, m.in. urazu wielonarządowego, złamania kręgosłupa, amputacji części nogi. Do codziennego funkcjonowania potrzebuje specjalistycznego sprzętu do rehabilitacji.

Piotr jest podopiecznym Fundacji „Avalon”.
Zaangażowanie zawodników, którzy przypną do koszulki kartkę „biegnę dla Piotra” i dotrą z nią do mety, zostanie przeliczone na konkretną pomoc – Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na sprzęt dla mężczyzny. Kartki będzie można odbierać w dniu biegu na stoisku PKO Banku Polskiego w Biurze Zawodów (Stadion Miejski w Mielcu, przy ul. Solskiego 1, kabina sędziowska na tarasie) w godz. 15.00-18.00. Uczestnicy biegów dla dzieci i młodzieży również mogą przyłączyć się do akcji.
PKO Bank Polski realizuje od 2013 r. autorski program „PKO Bank Polski Biegajmy razem” i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce. Podczas wszystkich tych wydarzeń organizowane są akcje charytatywne „biegnę dla…”, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W zeszłym roku 122 uczestników 22. Ogólnopolskich Biegów Ulicznych w Mielcu pomogło w ten sposób 48-letniemu Dariuszowi, który po złamaniu kręgosłupa porusza się na wózku, a także choruje na przewlekły stan zapalny biodra. Fundacja PKO Banku Polskiego przekazała środki zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla mężczyzny. Od 2013 r. zostało przeprowadzonych 308 takich akcji, w których wzięło udział ponad 110 tys. osób. Od początku istnienia programu Fundacja wsparła 336 beneficjentów kwotą ponad 4,3 mln zł.
PKO Bank Polski jest również organizatorem PKO Biegu Charytatywnego. Trzecia edycja imprezy odbyła się 16 września 2017 r. na stadionach lekkoatletycznych w 12 miastach Polski. 6401 uczestników w całym kraju, wraz z dziećmi biorącymi udział w PKO Biegu Charytatywnym Młodych, wybiegało w sumie 30 915 okrążeń. W zamian za ich zaangażowanie Fundacja PKO Banku Polskiego przekazała 652 826 zł na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci w Polsce.
Więcej o programie „PKO Bank Polski Biegajmy razem” łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności, można przeczytać na stronach:

www.biegajmyrazem.pkobp.pl
www.bankomania.pkobp.pl/biegajmy-razem/
www.facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem
www.instagram.com/pkobiegajmyrazem

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Start Wola Mielecka klubem partnerskim Stali

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Smoczka Park MTB 2024 [MAPY]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa