W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Ograniczenia w pracy magistratu

W związku z rozprzestrzenianiem się zakażeń wywołanych wirusem SARS-CoV-19 praca Urzędu Miejskiego w Mielcu ulega ograniczeniu, polegającemu na wyłączeniu z bezpośredniej obsługi interesantów w budynkach UM przy ulicy Żeromskiego 23 i Chopina 2. Przyjęcia interesantów w tych budynkach będą się odbywać wyłącznie po telefonicznym umówieniu spotkania.

Jednocześnie informujemy, że bezpośrednia obsługa mieszkańców w dalszym ciągu odbywać się będzie w budynku głównym Urzędu Miejskiego przy ulicy Żeromskiego 26. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi.

Zalecamy załatwianie spraw samodzielnie, bez osób towarzyszących z wyłączeniem przypadków , gdy taka obecność jest konieczna. Przypominamy o dezynfekcji rąk, konieczności zakrywania ust i nosa oraz zachowaniu dystansu.

W celu załatwienia sprawy, o ile jest to możliwe, zalecamy kontakt telefoniczny lub drogę elektroniczną (mail – [email protected] lub e-PUAP)

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa