16 stycznia 2019 (środa) - 7:56
Slider
Image default
Przestępstwa, skandale, i afery

Okazja czyni złodzieja ;(

Policjanci postawili zarzut 21- letniemu mężczyźnie, który ukradł z samochodu ciężarowego portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 2200 złotych. Podejrzany został zatrzymany tuż po tym jak wrócił z zagranicznej podróży służbowej. 


O kradzieży pieniędzy z samochodu ciężarowego, Policję zawiadomił mężczyzna, który był jego kierowcą. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna pracując w firmie transportowej, po przekazaniu samochodu ciężarowego do rozładunku, zorientował się, że nie zabrał portfela z wnętrza ciężarówki. Zawiadamiający przekazał policjantom, że w portfelu miał dokumenty oraz pieniądze w kwocie 2200 złotych.

Tuż po przyjęciu zawiadomienia policjanci podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy tego przestępstwa. W tym czasie portfel wraz z dokumentami bez pieniędzy znalazł mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który zgłosił się na Policję.

O kradzież portfela funkcjonariusze podejrzewali mężczyznę, który był kolejnym kierowcą samochodu ciężarowego i jednocześnie nowym pracownikiem w firmie. Ustalili, że mężczyzna udał się w podróż służbową do Niemiec. W tym czasie w prywatnym samochodzie podejrzewanego mężczyzny pokrzywdzony zauważył dużą ilość pieniędzy, które mogły należeć do niego. Policjanci zabezpieczyli banknoty ujawnione w pojeździe i wykonali oględziny pojazdu.

Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali 21-letniego podejrzewanego o kradzież tuż po powrocie z Niemiec. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 21-latkowi zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i szczegółowo wyjaśnił okoliczności jego popełnienia. Zeznał, że portfel wyrzucił na terenie powiatu kolbuszowskiego, aby odwrócić od siebie podejrzenia. Za przestępstwo młody mężczyzna odpowie przed sądem.
zatrzymany-18-09-2013-165007

 

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości

Zaloguj się

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja