W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Okradał pustostany w Radomyślu Wielkim

Policjanci ustalili sprawcę włamania do pustostanów w Radomyślu Wielkim. 46-letni mieszkaniec tej miejscowości wybił szyby w oknach w dwóch domach i co jakiś czas wynosił stamtąd metalowe elementy pieców żeliwnych, które później sprzedawał.

Funkcjonariusze przedstawili zarzut zatrzymanemu. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

Policjanci z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim pracowali nad sprawą włamania do dwóch pustostanów w tej miejscowości. Przeprowadzone czynności pozwoliły wytypować sprawcę tego przestępstwa. Funkcjonariusze zatrzymali 46-letniego mieszkańca Radomyśla Wielkiego. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna wybił szyby w oknach w dwóch niezamieszkałych, znajdujących się obok siebie domach i co jakiś czas wynosił z nich metalowe elementy pieców żeliwnych, które kolejno sprzedawał na skupie złomu.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego 46-latkowi policjanci przedstawili zarzut włamania. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

Za kradzież z włamaniem polskie prawo przewiduję kare pozbawienia wolności do 10 lat.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Mielecka Gwiazda Sportu będzie drugi raz na olimpiadzie

Wiadomości Mielec

Spędź wakacje z wojskiem

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa