Materiały video Sport

Olimpia Grudziądz – Stal Mielec 0-3 [VIDEO]

Piłkarze Olimpii Grudziądz przegrali ze Stalą Mielec 0:3 w 1/32 Totolotek Pucharu Polski.

Pierwszą bramkę Stal zdobyła w 21. minucie. Dośrodkowanie w pole karne strzałem głową wykorzystał Adrian Paluchowski. Po przerwie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Momo i Olimpia musiała radzić sobie w dziesiątkę.

W 73. minucie sytuację sam na sam z Jakubem Lemanowiczem wykorzystał Mateusz Mak. Niespełna 10 minut później wynik na 3:0 ustalił Josip Soljic.

W wyjściowym składzie Olimpii pojawiło się kilku zawodników, którzy wcześniej nie otrzymywali wielu szans do gry lub wrócili na boisko po kontuzji.

Stali Mielec awansowała do 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski.

Olimpia Grudziądz 0-3 Stal Mielec
Adrian Paluchowski 21, Mateusz Mak 73, Josip Šoljić 82

Olimpia: 99. Jakub Lemanowicz – 25. Damian Ciechanowski (46, 6. Ariel Wawszczyk), 28. Ivan Očenáš, 3. Florian Pfertzel, 93. Łukasz Bogusławski – 19. Elvir Maloku (46, 7. Omar Monterde), 70. Bartosz Nowicki, 10. Robert Ziętarski, 91. Ricky van Haaren, 34. Mohamed Medfai – 9. João Criciúma (57, 29. Piotr Janczukowicz).

Stal: 29. Damian Primel – 25. Wojciech Lisowski, 5. Mateusz Żyro, 22. Mateusz Bodzioch, 2. Paweł Olszewski – 14. Łukasz Janoszka, 8. Maciej Urbańczyk, 15. Bartosz Sobczyk (59, 23. Krystian Getinger), 20. Grzegorz Tomasiewicz (46, 16. Josip Šoljić), 10. Mateusz Mak – 19. Adrian Paluchowski (46, 17. Bartosz Nowak)

Zapraszamy do obejrzenia zapisu VIDEO z konferencji prasowej po meczu 1/32 Totolotek Pucharu Polski pomiędzy Olimpią Grudziądz a Stalą Mielec.

Gośćmi spotkania z mediami byli szkoleniowcy obu drużyn: Dariusz Marzec (Stal Mielec) oraz Jacek Trzeciak (Olimpia Grudziądz).