W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Inne i charytatywne

„One Billion Rising” na schodach SCK

Prezydent Miasta Mielca, Samorządowe Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielcu zapraszają wszystkie osoby, bez względu na płeć, wiek i poglądy, do wspólnego udziału w trzeciej mieleckiej odsłonie akcji „Nazywam się Miliard”.

„One Billion Rising” to ogólnoświatowy protest w formie tańca, który zwraca uwagę na przemoc wobec dziewcząt i kobiet, przede wszystkim na najbardziej drastyczny, wciąż lekceważony jej przejaw– przemoc seksualną. Okażmy solidarność i wsparcie dla wszystkich kobiet na świecie, które doświadczają różnych form przemocy.

W tym roku zatańczymy przeciwko przemocy przed budynkiem Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, przy ulicy Niepodległości dokładnie 14 lutego o godzinie 16.00. Jeśli nie godzisz się na przemoc wobec kobiet przyjdź i zatańcz z nami ten kilkuminutowy taniec. Pokażmy razem, że oczekujemy bezzwłocznej zmiany Kodeksu Karnego poprzez zmianę definicji gwałtu.

Dla osób chcących wcześniej poćwiczyć układ taneczny zorganizowana została lekcja, na którą zapraszamy 12.02.2022 o godzinie 10.00 do Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu.

*Podczas wydarzenia obowiązują aktualne obostrzenia COVID

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa