W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje

Opolski Festiwal Piosenki w Padwi

Tego jeszcze nie było! Najlepszych  piosenek z czasów PRL-u można  było posłuchać podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, który tym razem gościł nie w Opolu, a na scenie padewskiego GOK-u.

Wspaniali soliści z Chóru „Pasjonata”  przenieśli publiczność  w lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte ubiegłego wieku w widowisku muzyczno – kabaretowym zatytułowanym„Młodzież (PRL-u) śpiewa polskie piosenki na Dzień Matki”.

Był to program dedykowany wszystkim mamom z okazji ich święta. Autorem scenariusza oraz scenografem była pani Edyta Pazdan-Skórska. Reżyserem pani Agata Ninio-Chwałek. Oświetlenie – pan Krzysztof Malinowski.Operator dźwięku – pan Grzegorz Karasiński.

Premiera, w  której udział wzięły całe rodziny, miała miejsce 22 maja 2016 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Padwi Narodowej. Wśród zaproszonych gości był także starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.

 

143677114

 

542007886

 

1252805483

 

1254831545

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa