W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Orkiestra Dęta Dobrynin w Pałacu Prezydenckim w Warszawie! [FOTO]

W dniach 30 listopada do 02 grudnia br. Orkiestra Dęta Dobrynin zwieńczyła 28 działań w roku 2018 wyjeżdżając do Warszawy.

Podczas trzydniowego pobytu Orkiestra wraz z Mażoretkami zwiedziła Pałac Prezydencki,Łazienki Królewskie,Sejm,Centrum Nauki Kopernik, Stadion Narodowy, Muzeum Pałacu oraz Królewski Ogród Światła  w Wilanowie, a także Świątynię Opatrzności Bożej i Muzeum Powstania Warszawskiego. 

Wyjazd ten był docenieniem całorocznego aktywnego zaangażowania, wysiłku i poświęcenia artystów amatorów w promowanie dorobku naszego Regionu, a także polskiej kultury narodowej na scenach krajowych i międzynarodowych podczas 28 wydarzeń w tym m.in. podczas 3 festiwali międzynarodowych w Danii, Czechach i Puławach. Jeśli moglibyśmy zamieścić więcej informacji z tych działań to proszę o odwrotną informację lub ich pobranie ze strony internetowej www.dobrynin.pl oraz z Facebooka Orkiestry https://www.facebook.com/orkiestra.deta.dobrynin.oficjalna/.
Rok 2018 jest rokiem ważnych jubileuszy: 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz 40-lecia wyboru J.P.II na Papieża. Najważniejszym więc w trakcie całego pobytu Orkiestry w Warszawie była możliwość oprawy Mszy św. w Kaplicy Prezydenckiej oraz wykonanie koncertu w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego. 

Dzięki dofinansowaniu MKiDN Orkiestra wzbogaciła się też o nowe instrumenty. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Podsumowanie XIII Mieleckiego Festiwalu Nauki i Techniki

Wiadomości Mielec

Wstążki, wianki i korale z ludowym przytupem – koncert [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa