W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Ósmy przypadek koronawirusa na Podkarpaciu

Dzisiaj Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 7 kolejnych przypadkach zarażenia koronawirusem w całym kraju. Wśród nich jest jedna osoba z Podkarpacia.

– Potwierdzone przypadki dotyczą osoby z woj. podkarpackiego (Leżajsk), 2 osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), 1 osoby z woj. świętokrzyskiego (Kielce), 1 osoby z woj. warmińsko-mazurskiego (Ostróda), 1 osoby z woj. dolnośląskiego (Wrocław), 1 osoby z woj. lubelskiego – podaje resort zdrowia.

Kolejny przypadek z województwa podkarpackiego dotyczy kobiety z powiatu leżajskiego. Stan jej określany jest jako dobry. To już 8 przypadek zarażenia koronawirusem w regionie.

Pod nadzorem na terenie naszego województwa obecnie pozostaje 1475 osób, dla 837 osób wydano decyzję o poddaniu się kwarantannie domowej. Hospitalizowanych jest obecnie 55 osób.

Laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 wykonało 393 testów.

Aktualnie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wynosi obecnie 123. Zmarły 3 osoby.


e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa