23 września 2019 (poniedziałek) - 18:15
OSP Radomyśl Wielki
OSP Radomyśl Wielki
OSP Radomyśl Wielki
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

OSP Radomyśl Wielki

29.05.2015 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Radomyśl Wielki na ulicy Piłsudskiego na wylocie z Radomysła w kierunku Tarnowa. Zderzeniu uległy dwa samochody w tym jeden całkowicie zniszczony. Niestety w wyniku wypadku kierowca jednego samochodu poniósł śmierć na miejscu, dwoje zostało rannych. Nasze działania polegały na wycięciu kierowcy z samochodu. W akcji brały udziela dwa zastępy z PSP Mielec i OSP Radomyśl Wielki, pogotowie i policja.

OSP Radomyśl Wielki OSP Radomyśl Wielki OSP Radomyśl Wielki

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. Czołowo zderzyły się tam dwa pojazdy. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł kierowca hondy. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Przez trzy godziny droga wojewódzka nr 984 (relacji Mielec – Tarnów) byłą zablokowana.
Do wypadku doszło po godz. 15 na ul. Piłsudskiego w Radomyślu Wielkim w powiecie mieleckim. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca hondy wyprzedzając inny pojazd, czołowo zderzył się z fordem. W wyniku odniesionych obrażeń 32-letni kierowca hondy zmarł. Do szpitala trafiły dwie osoby podróżujące fordem.

OSP Radomyśl Wielki
OSP Radomyśl Wielki
OSP Radomyśl Wielki

Zobacz też...

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości