W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Ośrodek Zdrowia w Tuszowie Narodowym przekazany do remontu

Dziś, tj. 19 lutego, nastąpiło oficjalne przekazanie do remontu budynku Ośrodka Zdrowia w Tuszowie Narodowym firmie, która wygrała przetarg na jego rewitalizację.

W przetargu wzięło udział 9 firm. Do realizacji zamówienia wybrano najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Zakład Remontowo-Budowlany „MALBUD” Józef Dolot z Mielca – cena brutto 1 599 000 zł. Oprócz tej kwoty, zaplanowano też dodatkowe środki na wyposażenie, na co ogłoszony zostanie odrębny przetarg. Według planu prace potrwają do końca sierpnia br.

Przypominamy, ze gmina na ww. zadanie otrzymała dotację w kwocie 1 920 000 zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Inwestycja ta była od wielu lat oczekiwana przez mieszkańców i znacznie poprawi jakość świadczonych usług medycznych oraz umożliwi wzbogacenie oferty Ośrodka Zdrowia. Było to jedno z zadań ujętych do realizacji w Gminnej Strategii Rozwoju – mówi wójt gminy Tuszów Narodowy Andrzej Głaz.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa