W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video Sport

Ostatni sparing w Turcji. PGE Stal Mielec – CSKA 1948 Sofia 0:0 [VIDEO]

Dziś na zgrupowaniu w Turcji w kolejnym meczu sparingowym FKS Stal Mielec zremisowała z 10 drużyną bułgarskiej ekstraklasy CSKA Sofia 1948.

Pierwotnie miały odbyć się dwa mecze kontrolne, jednak z przyczyn zewnętrznych Stal rozegrała tylko jedno spotkanie. Sparing odbył się na obiektach kompleksu Gold City. Aleksandar Kolev grał już w drużynie przeciwko nam. Był to już ostatni mecz na zgrupowaniu, które trwało prawie dwa tygodnie.

Jutro drużyna ma dzień wolny, a w nocy samolotem planowany jest powrót do Polski.

Od następnego tygodnia rozpoczną się przygotowania do kolejnego meczu w ramach rozgrywek Ekstraklasy, który odbędzie się w Mielcu w sobotę z Górnikiem Zabrze.

CSKA Sofia 1948 – PGE FKS Stal Mielec (0:0)

PGE FKS Stal Mielec: Rafał Strączek – Arkadiusz Kasperkiewicz, Mateusz Matras, Mateusz Żyro, Albin Granlund, Grzegorz Tomasiewicz, Dawid Kort, Maksymilian Sitek, Koki Hinokio, Krystian Getinger, Adrian Szczutowski, Marcin Flis, Bożidar Czorbadżijski, Jakub Wawszczyk, David Poreba, Michael Wyparło i Przemysław Maj

 CSKA 1948 Sofia: Iwan Karadżow – Aleksandyr Aleksandrow, Simeon Petrow, Dimityr Pirgow, Łazar Marin, Mario Topuzow, Emił Martinow, Iwajło Czoczew, Georgi Rusew, Wasił Szopow, Galin Iwanow oraz Aleksandar Kolev, Daudet N’Dongala. 

Żółte kartki: Kort – Iwanow.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Makbet według rudzian

Wiadomości Mielec

Uczniowie na spływie kajakowym Wisłoką [FOTO]

Wiadomości Mielec

Sport w Mielcu – oczami dziecka [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa