W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Oświadczenie Polskich Zakładów Lotniczych Sp. z o.o. w Mielcu

PZL Mielec wydał dzisiaj (27 marca) oświadczenie dotyczące oferty zakupu śmigłowców Black Hawk.

Oświadczenie Polskich Zakładów Lotniczych Sp. z o.o. w Mielcu w związku ze złożeniem oferty w postępowaniu zakupowym na  śmigłowce dla Polskich Sił Zbrojnych „Konsorcjum Polskich Zakładów Lotniczych Mielec i Sikorsky Aircraft Corporation złożyło Ministerstwu Obrony Narodowej propozycję zakupu wytrzymałych, wszechstronnych i niezawodnych śmigłowców BLACK HAWK wyprodukowanych w mieleckiej fabryce.

Przedstawiamy w niej także ofertę znaczącego zaangażowania firm wchodzących w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. BLACK HAWK zapewnia natychmiastową interoperacyjność z siłami zbrojnymi Stanów Zjednoczonych i innych sojuszników z NATO.

Te śmigłowce, jako przykład najwyższych zdolności technicznych osiągniętych przez polski przemysł lotniczy, mają znaczący potencjał eksportowy w Europie, a także poza nią. Oczekujemy na  negocjacje z polskim rządem i jesteśmy gotowi do omówienia szczegółów naszej propozycji w trakcie procesu oceny ofert, który wkrótce nastąpi”.

Janusz Zakręcki Prezes Zarządu Dyrektor Naczelny

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa w Boksie [FOTO]

Wiadomości Mielec

ZSB obchodziło jubileusz istnienia [FOTO]

Wiadomości Mielec

Policjanci w roli taksówki?

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa