W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Oświadczenie Tomasza Poręby ws. pozyskania przez FKS Stal Mielec nowego sponsora

Każdy nowy sponsor chcący wspierać nasz klub jest niezwykle ważny. Bardzo się cieszę, że mogłem się przyczynić do nawiązania współpracy pomiędzy cenioną na rynku firmą LV BET a Stalą Mielec.

Umowa została podpisana do 2021 roku, a więc na dwa lata. To niewątpliwie dowód na to, że firma LV BET dostrzegła potencjał naszego klubu.

Cieszę się, że do współpracy udaje się przekonać nie tylko firmy z kręgu spółek Skarbu Państwa, ale również prywatne przedsiębiorstwa. LV BET jest kolejną po Grupie Żywiec firmą, która widzi to, jak w ostatnich latach klub się zmienił i zdecydowała się pomóc nam w jego dalszym rozwoju.

Jestem pewien, że nowa umowa sponsorska przyniesie wymierne korzyści obu stronom i przełoży się na pełne sukcesów funkcjonowanie klubu w kolejnych latach. Przed nami niezwykle ważna runda – wierzę, że wszystkim nam przyświeca wspólny cel, jakim jest przywrócenie Stali dawnego blasku i awans do Ekstraklasy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa