W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Oto jest Kinga: 1% dla Kingi

Drodzy przyjaciele! Podobnie jak w latach poprzednich, dziękując za przekazane fundusze, pragniemy nieśmiało prosić o Wasz gest i w miarę możliwości przekazanie 1% podatku z deklaracji rocznej na naszą córkę Kingę.

Wasza pomoc finansowa jest w całości przekazywana na jej rehabilitację zarówno ruchową jak i psychologiczną. Środki pozwalają nam na korzystanie z doświadczenia fantastycznych terapeutów, na których bez Waszej pomocy nie byłoby nas pewnie stać. Postępy rozwoju naszego dziecka staramy się Wam przekazywać na facebookowym profilu “Oto jest Kinga” stale informując o efektach naszych wspólnych działań.

W tym roku czeka nas intensywna praca logopedyczna, operacja oka w celu korekty zeza skośnego i duża praca związana z poprawą zdolności chodzenia. Naszym celem jest również pokazanie, że ludzie z Zespołem Downa są normalnymi członkami społeczeństwa a nie osobami wykluczonymi. Zdajemy sobie sprawę, że w otaczającym nas świecie jest wiele osób potrzebujących. Do Was należy ocena kogo wspomożecie. Najważniejsze jest to aby ten drobny 1% nie wrócił bezsensownie do kasy Państwa a został wykorzystany na szczytny cel.

Aby przekazać 1% podatku dla Kingi na konto Fundacji, należy wypełnić w odpowiedni sposób roczne zeznanie podatkowe. Ważne aby:

  • w odpowiednią rubrykę pisać nr KRS: 0000037904
  • wypełnić pole : Cel szczegółowy 1%: 24979 Kręcigłowa Kinga
  • Zgodnie z nowymi zaleceniami prosimy również o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola: 'Wyrażam zgodę’.

Z wyrazami wdzięczności
Małgorzata i Andrzej Kręcigłowa

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa