W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Oto jest Kinga

Drodzy przyjaciele. Podobnie jak w latach poprzednich dziękując za przekazane fundusze pragniemy nieśmiało prosić o Wasz dobry uczynek i w miarę możliwości przekazanie 1% z deklaracji rocznej na naszą Kingę.

Wasza pomoc finansowa jest w całości przekazywana na rehabilitację Kini zarówno ruchową jak i jej rozwój psychiczny. Środki pozwalają nam na korzystanie z doświadczenia fantastycznych terapeutów, na których bez Waszej pomocy nie byłoby nas pewnie stać.
 
Postępy rozwoju naszego skarbeczka staramy się Wam przekazywać na profilu i stale informować Was, którzy przez pomoc staliście się dla nas jakąś częścią naszej rodziny. Naszym celem jest również pokazanie, że ludzie z Zespołem Downa są normalnymi ludźmi a nie osobami wykluczonymi ze społeczeństwa.
 
Zdajemy sobie sprawę, że w otaczającym nas świecie jest wiele osób potrzebujących. Do Was należy ocena kogo wspomożecie. Najważniejsze jest to aby ten drobny 1% nie wrócił bezsensownie do kasy Państwa a został wykorzystany na szczytny cel.
 
Rodzice
 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura i język hiszpański dla przedszkolaków [FOTO]

Wiadomości Mielec

Powstaną mieszkania SIM

Wiadomości Mielec

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa