W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Otwarcie i poświęcenie nowo wybudowanej drogi w Piechotach

W dniu 15 grudnia br. w miejscowości Piechoty została oddana do użytku i poświęcona długo oczekiwana droga obok kaplicy. Droga została wybudowana ze środków budżetu gminy Padew Narodowa.

W uroczystościach otwarcia ww drogi udział wzięli: Wójt Gminy Robert Pluta, Sekretarz Gminy Małgorzata Brożyna, Skarbnik Gminy Joanna Skopińska-Mycek, Wiceprzewodniczący rady Gminy w Padwi Narodowej: Marzena Szkotnicka i Sławomir Majka, sołtys wsi Piechoty Edward Kołek, przewodniczący rady sołeckiej w Piechotach Piotr Burdzel wraz z radą solecką oraz mieszkańcy sołectwa.

Poświęcenia drogi dokonał proboszcz Parafii w Zachwiejowie ksiądz Leszek Wiech.

Po uroczystości poświęcenia zaproszeni goście spotkali się w budynku wiejskim w Piechotach, gdzie swoje urodziny świętował doktor Jan Górny.  Z tej okazji życzenia jubilatowi złożyli przedstawiciele władz gminnych i sołectwa Piechoty. Swoją pierwszą rocznicę działalności obchodziło także Koło Gospodyń Wiejskich w Piechotach. Z tej okazji panie z KGW przygotowały pyszne przysmaki dla podniebienia, zaś tort urodzinowy dla Koła z podziękowaniem za wzorową współpracę i zaangażowanie na rzecz sołectwa Piechoty przekazał sołtys wsi Piechoty p. Edward Kołek.


Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa