W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Otwarcie Navigatora [FOTO, VIDEO]

Dziś większość mielczan i mieszkańców okolicznych wiosek żyje otwarciem nowego obiektu handlowego o wdzięcznej nazwie 'Navigator’ – jak podsumował to wydarzenie jeden z właścicieli stoisk w nowej galerii, to jedno z najważniejszych wydarzeń dla naszego powiatu w roku 2016. Jakie są skutki dzisiejszego otwarcia?

Od niespełna godziny pół miasta sparaliżował gigantyczny korek. Poza całym zamieszaniem należy pochwalić otwarte dziś sklepy.

Z rozmów które przeprowadziliśmy z ich właścicielami wynika że otwarcie na czas było sporym wyzwaniem. Zarząd podkreślił że otwarcie w dniu dzisiejszym to wielki sukces, mimo że nie wszystkie sklepy wewnątrz galerii są czynne – pełna komercjalizacja ma odbyć się w ciągu około 3 miesięcy, a otwarte już dziś sklepy przygotowały ciekawe bonusy dla pierwszych klientów.

Czy Navigator okaże się spektakularnym sukcesem? Zobaczymy. Tymczasem jednak faktem jest, że to ciekawe miejsce na  spędzenie weekendu w otoczeniu dobrej jakości sklepów, ciekawej siłowni i zaplecza gastronomicznego.

Polecamy  gorąco.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa