W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Magiczne miejsca Materiały video Wywiady

Otwarcie nowej Hali Sportowo – Widowiskowej [FOTO, VIDEO]

Wczoraj [2.07] odbyło się uroczyste otwarcie nowej hali sportowo-widowiskowej z pływalnią w Mielcu. 

Zaproszeniem na Dzień Otwarty nowego obiektu było symboliczne otwarcie o godzinie 10.00  drzwi wejściowych, którego Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski dokonał wspólnie ze swoim zastępcą Adrianą Miłoś i Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Mirosławą Gorazd.

Przez cały dzień mieszkańcy z wielkim zainteresowaniem zwiedzali obiekt “od środka.” Oprócz zwiedzania mieszkańcy mogli podziwiać prezentacje i pokazowe treningi mieleckich klubów sportowych (szermierze Gryfu i Sokoła Mielec, bokserzy Irydy, Akademia Piłkarska Stali Mielec, kluby karate, Automobilklub Mielecki) oraz drużyn ligowych –  ITA TOOLS Stal Mielec, czy Handball Stal Mielec. Wokół korony areny głównej swoje stanowiska miały inne mieleckie kluby  kluby i stowarzyszenia sportowe.

Na liczne przygotowane na ten dzień atrakcje składały się m.in. grupowe zajęcia fitness, możliwość skorzystania ze ścianki wspinaczkowej i mecz sparingowy pomiędzy ekstraklasową ekipą Azotów Puławy i występującą w lidze Centralnej drużyną Handball Stal Mielec.

Po pierwszym meczu w nowej hali przyszedł czas na pierwszy koncert, który w godzinach wieczornych odbył się przed nowo otwartym obiektem. Wystąpiła Mielecka Orkiestra Dęta wraz z solistami.

Nowa hala sportowo-widowiskowa, to najnowocześniejszy obiekt sportowy  na Podkarpaciu i jeden z najnowocześniejszych w Polsce. Wartość inwestycji wraz z wyposażeniem wyniosła około 150 mln zł. Osobą odpowiedzialną przez lata za tą powstającą inwestycję był inż. Norbert Jackowski.

YouTube player

Materiał wideo wkrótce.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa