W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

„Otwarte drzwi” –akcja informacyjna MOPS Mielec

„Otwarte Drzwi” – akcja informacyjna Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu, podejmowana w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw w dniach od 22.02.2021 r. do 26.02.2021 r.

Akcja adresowana jest do:

– osób doświadczających przemocy w rodzinie

– osób stosujących przemoc w rodzinie

– świadków przemocy w rodzinie

– osób posiadających wiedzę o przypadkach występowania przemocy w rodzinie oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców miasta Mielca.

W ramach akcji od poniedziałku do piątku osoby zainteresowane będą mogły skorzystać z konsultacji specjalistów posiadających kompetencje i doświadczenie zawodowe w pracy na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej.

Wszystkim zgłaszającym się mieszkańcom miasta Mielca będą udzielane kompleksowe informacje w zakresie min.: praw przysługujących osobom doświadczającym przemocy domowej, możliwości uzyskania różnych form specjalistycznej pomocy, zgodnie z obowiązującym prawem i kompetencjami instytucji realizujących zadania w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz sposobów i możliwości działań, jakie w konkretnym przypadku można podjąć w celu zatrzymania przemocy w rodzinie.

Dyżury konsultantów będą odbywały się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu, przy ulicy Łukasiewicza 1c. W związku z zagrożeniami związanymi z występowaniem pandemii COVID-19 konsultacje ze specjalistami będą odbywały się wyłącznie w formie kontaktu telefonicznego.

Harmonogram dyżurów w okresie od 22 luty 2021 r. do 26 luty 2021 r.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa