W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Otwarte Mistrzostwa Polski Południowej PFKK Full-Contact Karate – Mielec 2016 [FOTO, VIDEO]

W sobotę 10 grudnia w hali widowiskowo-sportowej Gimnazjum nr 2 w Mielcu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Południowej PFKK Full-Contact Karate. W zawodach wzięło udział około 260 zawodników z Polski,  Białorusi, Niemiec i Rosji.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 10 i trwały do wieczora. Zawodnicy walczyli w konkurencji kumite z podziałem na płeć, wiek i wagę. Najmłodsi uczestnicy imprezy mieli mniej niż 9 lat.

Patronat Honorowy nad imprezą objęli Prezydent Miasta Mielca Daniel Kozdęba oraz Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła. Sponsorem mistrzostw byli SIEROSŁAWSKI GROUP Jan Sierosławski z Mielca oraz KIRCHHOFF POLSKA.

Mielecki Klub Karate Shinkyokushin „SAIHA”działa na obszarze Mielca od ponad 13 lat. Od początku istnienia propaguje rozwój kultury fizycznej na terenie miasta Mielca i okolic. Poprzez organizację imprez sportowych realizuje swoje zamierzenia i wypełnia cele statutowe.

 

 

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Mistrzostwa Podkarpacia w siatkówce dziewcząt z udziałem gwiazdy siatkówki w SP 6

Wiadomości Mielec

Unijne dofinansowania dla OSP Kiełków i Przecław

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa