15 października 2019 (wtorek) - 1:54
Ozdobne łańcuchy
Ozdobne łańcuchy
Ozdobne łańcuchy
Informacje

Ozdobne łańcuchy

Aż 107 prac wpłynęło na gminny konkurs ozdób choinkowych, którego głównym motywem w tym roku był łańcuch choinkowy.

W konkursie udział wzięli uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dąbiu, Janowcu, Podborzu, Rudzie, Dulczy Wielkiej, Żarówce, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej, Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim i Zdziarcu oraz Niepublicznego Gimnazjum Specjalnego w Dulczy Małej i Gimnazjum Publicznego w Radomyślu Wielkim.

O nagrodach zdecydowała komisja w składzie: przewodnicząca Małgorzata Sorochman (plastyk), Anna Kalita i Angelina Stąsiek. Wyniki poniżej:

Kategoria I

I miejsca

Dawid Bielat Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dulczy Wielkiej
Dominika Brożyna Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dulczy Wielkiej
Nikodem Krzyżowski Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim

II miejsca

Anna Działo Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rudzie
Zuzanna Pulak Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żarówce
Maciej ZiębaNiepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy
Antoni Marczyk Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim
Klaudia Skrzyniarz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dulczy Wielkiej

III miejsca

Joanna Drąg Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żarówce
Julita Dobosz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żarówce
Nikola Małek Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dulczy Wielkiej
Korneliusz Skiba Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim
Adrian Ziomek Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim
Julia Krzysztofik Szkoła Podstawowa w Zdziarcu
Zofia Kuzara Szkoła Podstawowa w Zdziarcu
Szymon Jeniec Zespół Szkolno – Przedszkolny w Janowcu
Gabriela Jagoda Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żarówce

Kategoria II

I miejsca

Julia Zielińska Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy Małej
Zuzanna Wyzga Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy Małej

II miejsca

Aleksandra Jakubus Zespół Szkolno – Przedszkolny w Podborzu
Szymon Chmiel Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dąbiu
Oskar Kilian Zespół Szkolno – Przedszkolny w Podborzu

III miejsca

Oliwia Machnik Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rudzie
Zuzanna Dadacz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Podborzu
Norbert Sypek Zespół Szkolno – Przedszkolny w Podborzu
Hannah Anthony Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dąbiu
Błażej Jeniec Zespół Szkolno – Przedszkolny w Janowcu
Aleksander Golec Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dąbiu

Kategoria III

I miejsca

Katarzyna Midura Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej
Tomasz Żmuda Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej
Karolina Sorochman Gimnazjum Publiczne w Radomyślu Wielkim

III miejsca

Mateusz Leśniowski Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej
Wojciech Ćwięka Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej
Adrian Irla Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej

 

Ozdobne łańcuchy

 

Ozdobne łańcuchy
Ozdobne łańcuchy
Ozdobne łańcuchy

Zobacz też...

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości