W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Historia Informacje

Pałacyk Oborskich poszukuje eksponatów do wypożyczenia na wystawę z okazji 550-lecia lokacji Mielca

Apeluje do Mielczan

Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” mieszczące się przy ul. Legionów 73 przegotowuje kolejną wystawę czasową, tym razem organizowaną z okazji 550-lecia lokacji Mielca i ściśle poświęconą dziejom miasta. 

Z związku z tym zwracamy się z apelem do mieszkańców Mielca lub okolic dysponującymi przedmiotami związanymi z naszym miastem o ich wypożyczenie na planowaną ekspozycję, która potrwa od listopada do lutego/marca 2020 roku. 

Dzięki Państwa pomocy wystawa będzie bogatsza i bardziej interesująca, a Mielczanie będą mieli realny wpływ na jej kształt. 

Poszukujemy przedmiotów związanych tylko i wyłącznie związanych z historią naszego miasta! Mogą być to między innymi: dokumenty, zdjęcia, meble, wszelkiego rodzaju bibeloty, obrazy, ubrania, przedmioty codziennego użytku i wiele, wiele innych rzeczy.

Wszystkie osoby, które mogą nam pomóc i wypożyczyć posiadane pamiątki bardzo prosimy o kontakt: telefoniczny (17 586 42 32 ), emailowy ([email protected]) lub osobisty w siedzibie Muzeum – Pałacyku Oborskich.

Apelujemy o pomoc i zapraszamy do kontaktu. 

Iwona Groele

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa