W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Pałacyk Oborskich zaprasza na Pożegnanie wakacji wspólnie z Muzeum!

Muzeum Regionalne SCK w Mielcu – Pałacyk Oborskich zaprasza do wspólnego pożegnania wakacji razem z rodzicami i dziećmi. Trzeciego września czyli w dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego muzeum przygotowało wiele atrakcji dla wszystkich najmłodszych specjalnie z tej okazji.

Tylko w tym dniu będzie można bezpłatnie zwiedzać wszystkie wystawy w Pałacyku Oborskich w tym cieszącą się ogromną popularnością Co w puszczy gra…, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w muzealnych monidłach, wspólnie malować, rozwiązywać łamigłówki, pokolorować liczne kolorowanki czy zagrać w gry planszowe.


Wszystkie atrakcje będą bezpłatnie dostępne dla wszystkich chętnych od 10 do 16 w poniedziałek, 3 września 2018 roku. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z oferty Muzeum.
Pożegnanie wakacji z Muzeum jest kolejnym z licznych wydarzeń, które Pałacyk Oborskich skierował do dzieci oraz ich opiekunów w ostatnim czasie.

Iwona Groele

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa