W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Palarnia marihuany w piwnicy

Zarzut posiadania i udzielania narkotyku usłyszał 17-letni mieszkaniec Mielca. Policjanci ujawnili marihuanę w piwnicy, w której nastolatek przebywał wraz z kolegą. Młody mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Policjanci interweniowali w jednej z klatek bloku, gdzie według zgłoszenia mieszkańców w piwnicy miała przebywać młodzież, która głośno się zachowuje i pije alkohol. Na miejscu interwencji funkcjonariusze zastali dwóch młodych mężczyzn, których zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów. Przy jednym z wylegitymowanych funkcjonariusze ujawnili podręczna wagę elektroniczną, lufkę i susz roślinny w pudełku po zapałkach. Podczas przeszukania piwnicy ujawniono również zawiniątka folii aluminiowej z suszem oraz woreczek strunowy. Badanie narkotesterem wykazało, że ujawniony przez policjantów susz to marihuana.

Młodzi mężczyźni zostali zatrzymani i przesłuchani. Zebrany materiał dowodowy pozwolił postawić jednemu z nich zarzut posiadania i udzielania narkotyku. Podejrzany mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów, tłumacząc, że marihuanę znalazł i przechowywał na własny użytek od czasu do czasu nieodpłatnie częstując kolegę.

 

images (15)

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pijany jechał skodą w Tuszymie z zakazem prowadzenia pojazdów

Wiadomości Mielec

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa