W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne Wywiady

PAN PIOTR W PROSTY SPOSÓB SCHUDŁ 30 KG I ODZYSKAŁ ZDROWIE Z BONNE SANTÉ!

Dieta może być zarówno przyjemna, jak i bardzo skuteczna. Żywym dowodem na skuteczność takich kuracji jest Pan Piotr, któremu udało się z naszą pomocą stracić zbędne kilogramy i zyskać atrakcyjną męską sylwetkę.

 

 • PANIE PIOTRZE, CZYM JEST DLA PANA DOBRE ZDROWIE?

Dobre zdrowie jest dla mnie warunkiem dobrego życia. To nie tylko brak chorób czy kalectwa, ale również świetne samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

 

 • JAK KURACJA W BONNE SANTE POPRAWIŁA PANA ZDROWIE I SAMOPOCZUCIE?

Mój stan zdrowia znacznie się poprawił: badania, którym się poddawałem przyniosły zdecydowanie lepsze wyniki niż dawniej i obecnie są one wzorcowe dla człowieka w moim wieku. Ustąpiły bóle kręgosłupa, jestem bardziej energiczny i znacznie lepiej się wysypiam.

 

 • CO ZMIENIŁY W PANA ŻYCIU UTRACONE KILOGRAMY?

Na pewno kupowanie ubrań sprawia mi zdecydowanie większą przyjemność niż dawniej, ponieważ bez problemu znajduję w sklepach moje rozmiary. Waga niższa o 30 kg zachęca mnie do chodzenia na basen czy na siłownię, nie mówiąc już o kondycji i aspektach zdrowotnych.

 

 • CO NAJBARDZIEJ PODOBAŁO SIĘ PANU W PRZYGOTOWANEJ DIECIE?

Bez wątpienia najbardziej podobała mi się różnorodność przygotowywanych potraw. Były one nie tylko smaczne i szybkie w przygotowaniu, ale co bardzo ważne – niedrogie.

 

 • CZY MOŻNA OSIĄGNĄĆ TRWAŁY I SZYBKI EFEKT BEZ OBOWIĄZKOWEJ SUPLEMENTACJI?

Oczywiście, że tak – jestem na to żywym dowodem. Wystarczy tylko zmienić nawyki żywieniowe i aktywniej spędzać czas.

 

 • CO SPRAWIŁO, ŻE TO KURACJA I DIETA BONNE SANTE OKAZAŁA SIĘ NAJSKUTECZNIEJSZA?

Wielokrotnie już próbowałem się odchudzać, stosowałem różnego rodzaju diety z prasy czy internetu. Żadna jednak nie przyniosła pożądanego i tak szybkiego efektu, jak kuracja w Bonne Sante.

 

 • JAK NA PANA SUKCES ZAREAGOWAŁA RODZINA I NAJBLIŻSI?

Rodzina zareagowała z wielkim entuzjazmem, a znajomi byli zdumieni wyjątkowo szybkim efektem i tak wielką zmianą w moim wyglądzie.

 

 • CZY POLECIŁABY PAN KURACJĘ W BONNE SANTE SWOJEMU NAJLEPSZEMU PRZYJACIELOWI?

Oczywiście, że tak. W Bonne Sante pracują profesjonaliści, którzy pomogli nie tylko mi, ale i wielu innym osobom. Z całą pewnością polecam tę kurację każdemu, kto chce zgubić zbędne kilogramy i poprawić swoje samopoczucie.

 

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO!

 • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.

 

 • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.

 

 • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

 

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację!

Zobacz też...

Dziś w CINEMA3D przedpremierowy pokaz filmu ”Kobiety mafii” [VIDEO]

Redaktor naczelny

Już 15 grudnia Święto Kina w Cinema3D!

Redaktor naczelny

Anna, Elsa i Olaf na wielkim ekranie Cinema3D [VIDEO]

Redaktor naczelny