W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje

Parkometry przy centrum handlowym na Starówce [FOTO]

Na parkingu Parku Handlowego S1 w pobliżu stacji paliw BP Mielcu zamontowano parkometry oraz tablice informujące, że powstał tam „Parking płatny, niestrzeżony” oraz „Dla klientów centrum handlowego 1 godzina gratis”, można się z nich dowiedzieć również iż za każdą kolejną rozpoczętą godzinę postoju będziemy musieli zapłacić 5 PLN, a brak ważnego biletu kosztował nas będzie 95 PLN.

W budynku „Parku Handlowego S1” znajdziemy obecnie sklepy takie jak: JYSK, ACTION, HEBE, PEPCO czy EURO RTV AGD. Według obsługi jednego ze sklepów parking należący do tego obiektu od lat nadmiernie obciążany jest samochodami klientów przybywających do firm znajdujących się poza obiektem „S1” – zdarza się również że pojazdy stoją tam całymi dniami lub zostawiane są z ogłoszeniami w celu sprzedaży. Niektórzy parkują tam również przyczepy reklamowe. Wdrażane obecnie rozwiązanie ma temu zapobiec.

Czy rozwiązanie tego typu ma sens? Może to pierwszy krok do rozpoczęcia dyskusji o strefach płatnego parkowania w naszym mieście? Jak zareagują na to mieszkańcy? Czy centrum handlowe poradzi sobie z pojazdami które stoją na jego terenie blokując miejsca dla potencjalnych klientów? Czas pokaże.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Koncert Kasi Miłoś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Granat znaleziony w Żarówce

Wiadomości Mielec

2 komentarze

GG 22 kwietnia 2021 (czwartek) at 18:21

Fakt o miejsce parkingowe tam czasem było trudno, ale jeżeli wpadałem tam na zakupy to taki szybki strzał. Wpadałem szybkie zakupy do auta i dalej w drogę. Teraz jak mam iśc do parkometru klepać minute numery rejestracyjne i wracać do auta wkładać za szybę to zwyczajnie chyba sobie odpuszczę zakupy.

Odpowiedz
Ada 18 listopada 2021 (czwartek) at 15:07

Szkoda tylko, że pracownicy tychże sklepów nie mogą bezpłatnie parkować na tym parkingu, tylko samochody na cały dzień stawiają na pobliskich ulicach i utrudniają korzystanie mieszkańcom, którzy chcieliby parkować przy swojej posesji

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa