W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Historia Informacje

Pary małżeńskie uhonorowane medalami jubileuszowymi [FOTO]

Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski uhonorował kolejne pary małżeńskie, które w bieżącym roku świętują jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.

Uroczystość wręczenia nadawanych przez Prezydenta RP Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odbyła się w sali audiowizualnej w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kusocińskiego w Mielcu.

Medale wraz ze stosownymi legitymacjami nadesłanymi przez Kancelarię Prezydenta RP oraz kwiatami, listami gratulacyjnymi i upominkami, Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski wręczał wraz z Wójtem Gminy Mielec Józefem Piątkiem. W gronie 7 uhonorowanych par były dwa małżeństwa z Gminy Mielec.

Medale odebrali Państwo Elżbieta i Edward Krupiński, Maria i Ryszard Sroczyńscy, Klara i Aleksander Łysoń, Maria i Adam Zajdel, Teresa i Jan Lampińscy, Agnieszka i Kazimierz Smaczny oraz Zofia i Jan Misiaszek.

Uroczystości tradycyjnie przygotował kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Robert Grygiel wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Mielcu.

Rodziny małżeństw z 50-letnim lub większym stażem, zainteresowane zorganizowaniem podobnej uroczystości, mogą zgłaszać się do Urzędu Stanu Cywilnego w mieleckim magistracie osobiście lub telefonicznie pod numerem 17 787 41 32.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa