W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Patriotyczne śpiewanie w Gminie Radomyśl Wielki

18 uczniów szkół podstawowych wystąpiło w Radomyślu Wielkim podczas Gminnego Przeglądu Piosenki Patriotycznej. Najlepiej zaprezentowały się Karolina Lazur i Wiktoria Kagan.

Przegląd, który odbył się 19 listopada, zorganizowało Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim. Występom przysłuchiwała się komisja konkursowa w składzie: przewodniczący Paweł Stanosz (dyrektor radomyskiej Szkoły Muzycznej), Anna Homik – instruktor, muzyk w SCKiB i Sylwia Pisarczyk – studentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Po wysłuchaniu 18 prezentacji wokalnych jury wydało swój werdykt. Wśród uczniów klas IV-VI zwyciężyła: Karolina Lazur (SP w Radomyślu Wielkim). Drugie miejsce zajęła Oliwia Ciuła (ZS-P w Podborzu), a trzecie Mikołaj Adamowicz (NSP w Dulczy Małej).

Wyróżnienia otrzymały: Faustyna Kieraś (SP w Radomyślu Wielkim) i Zuzanna Litwin (ZS-P w Partyni).

Wśród siódmio- i ósmoklasistów triumfowała Wiktoria Kagan (ZS-P w Partyni). Drugi był Igor Łapa (ZS-P w Partyni), a trzecia Julia Olchawa (SP w Radomyślu Wielkim). Wyróżnienia trafiły do Julii Bielat (NSP w Dulczy Małej) i Marii Krasoń (SP w Radomyślu Wielkim). Laureaci otrzymali statuetki i książki, a wyróżnieni nagrody książkowe. 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa