W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Wywiady

Patrycja Sztuka zwyciężczynią konkursu RMF FM – „Twoje 5 minut” [VIDEO]

Patrycja Sztuka z Sadkowej Góry nagrała cover „Porady na zdrady” Ani Dąbrowskiej, który zgłosiła do konkursu ”Twoje 5 minut”. Jury spośród wielu kandydatów wybrała dwa utwory, które stoczyły bitwę na głosy na stronie RMF FM.

Szczegółowych informacji udzieliła nam sama laureatka podczas wywiadu.

W jaki sposób dostałaś informację odnośnie wyniku Jury? Długo czekałaś na informacje od zgłoszenia coveru do konkursu.

– Wczoraj zadzwonił do mnie telefon po 12. Akurat miałam zajęcia, więc nie odebrałam. Za chwilę dzwonił ponownie, no to odebrałam i słyszę, że to RMF FM. Nogi mi się ugięły i zapomniałam, jak się nazywam. Kompletnie się tego nie spodziewałam. Zgłoszenie wysłałam jakieś trzy tygodnie temu. Potem przy natłoku studiów zapomniałam o tym, a tutaj taka informacja.

– Co czułaś, gdy usłyszałaś, w jakiej sprawie dzwonili? Spodziewałaś się tego zwycięstwa?

– Nie mogłam w to uwierzyć. Dopiero jak zobaczyłam na stronie RMF FM, że jest już dodana strona z głosowaniem, no to pomału to do mnie dotarło, ale potem był kolejny szok, jak się udało wygrać głosowanie. Znajomi do mnie napisali, że RMF FM już opublikowało zwycięzcę i byłam mega szczęśliwa, że to ja wygrałam. Jest to dla mnie duże wyróżnienie i mój największy sukces jak do tej pory.

– Dlaczego wybrałaś akurat ten utwór?

– To była pierwsza piosenka, którą nagrałam profesjonalnie w studiu przy dużej pomocy Michała Borowca, który mi zaproponował właśnie ten utwór. Miałam wiele obaw, ale Michał we mnie wierzył oraz wspierał i nagraliśmy tę piosenkę. Odbiór wśród społeczności lokalnej był bardzo pozytywny, dlatego zdecydowałam, że wyślę tę piosenkę i przy pomocy rodziny i znajomych udało się.

– Bardzo dziękuję za podzielenie się emocjami, z czytelnikami portalu ”W cieniu jupiterów”.

Wywiad z Patrycją Sztuką, przeprowadziła Kamila Bik.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa