W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Sport

Paweł Wilk z nowym kontraktem! Regionalna Liga Młodzieżowa „Enea Cup” zawitała do Chorzelowa!

Od najmłodszych lat związany ze Stalą Mielec i to nie zmieni się przez kolejne sezony, gdyż Paweł Wilk przedłużył kontrakt z „Biało-Niebieskimi”!

Woles” to bez wątpienia jedna z ikon mieleckiej Stali i wzór do naśladowania pod względem profesjonalizmu i przywiązania do barw klubowych.
W poprzednim sezonie Paweł w 34 meczach zdobył 139 bramek będąc tym samym jednym z najskuteczniejszych zawodników ligi. W obecnych rozgrywkach do siatki rywali nie trafiał już tak często, lecz zdecydowanie był jednym z najmocniejszych punktów drużyny prowadzonej przez Krzysztofa Lipkę i Tomasz Sondeja.

Ogółem nasz wychowanek rozegrał już dla Stali 275 spotkań w których zdobył 617 bramek!

 

 

Regionalna Liga Młodzieżowa „Enea Cup” zawitała do Chorzelowa!

W ubiegły wtorek w Chorzelowie odbyły się ostatnie mecze rundy zasadniczej Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup” podczas której dzieci ze szkół podstawowych walczyły o wejście do wielkiego finału w dwóch kategoriach wiekowych (klasy IV-V i VI-VII).
Wszystko to odbywało się pod czujnym okiem naszych zawodników, a zarazem sędziów: Łukasza Janysta i Pawła Wilka, którzy byli pod wrażeniem zaangażowania i poświęcenia jakiego nie brakowało u żadnego uczestnika. Ostatecznie bezpośredni awans do finału w kategorii młodszej wywalczyła szkoła z Malinia, zaś na drugim miejscu uplasowała się szkoła z Radomyśla Wielkiego, która zagra w półfinale, cały czas zachowując szansę na finał.
W starszej kategorii szkoły zamieniły się miejscami, gdyż tym razem na pierwszej lokacie uplasowali się uczniowie z Radomyśla, zaś drugie miejsce zajęła szkoła z Malinia.
Półfinał odbędzie się już w najbliższą środę tj. 30. maja, zaś wielki finał zaplanowano na 3. czerwca!
Wyniki:
Chorzelów I – Malinie I 6:10
Chorzelów II – Radomyśl Wlk. II 5:13
Radomyśl Wlk. I – Malinie I 8:13
Chorzelów II – Malinie II 8:15
Chorzelów I – Radomyśl Wlk. 7:6
Radomyśl II – Malinie II 12:7

 

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości