W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Pechowe boisko ze sztuczną trawą gotowe dla użytkowników

Od środy 22 marca pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią trawiastą na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu  zostało przywrócone do użytkowania.

Treningi na tej płycie wznawiają m.in. szkółki piłkarskie, które korzystały z tego obiektu w ubiegłym roku. Powrót sztucznej trawy do użytku jest możliwy po demontażu pneumatycznego  zadaszenia zamontowanego w listopadzie ub. roku na okres zimowy. Niestety z powodu uszkodzenia powłok tzw. balona po grudniowych intensywnych opadach śniegu i po awarii w maszynowni, obiekt na wiele tygodni został wyłączony z użytkowania.

Po rozmowach z wykonawcą wdrożony został plan naprawczy, jednak kolejne pojawiające się problemy z ponownym postawieniem zadaszenia sprawiły, że na początku marca zapadła decyzja o jego demontażu. Równolegle wykonawca w terminie do 23 października bieżącego roku został zobowiązany do usunięcia wad i usterek jakie zostały wpisane do protokołu odbiorczego. Chodzi w pierwszej kolejności o wymianę wewnętrznej powłoki izolacyjnej, która uległa zniszczeniu.

W ostatnich dniach na obiekcie wykonano prace porządkowe i pielęgnacyjne płyty boiska wraz z zabezpieczeniem jego otoczenia, co ma umożliwić jego bezpieczne użytkowanie w kolejnych miesiącach. Po usunięciu usterek i wykazanych wad, pneumatyczne zadaszenie ma zostać ponownie zamontowane na przełomie listopada i grudnia br.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Siedem goli w szalonym meczu. Warta Poznań – FKS Stal Mielec 5:2 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa